Som en lite försenad 3-årspresent har bloggen fått en stilig (b)logga. Väldigt lyckad tycker jag. Vad tycker ni?
Stort tack Kristoffer!
03 juli 2012 | 6 kommentarer
Som en lite försenad 3-årspresent har bloggen fått en stilig (b)logga. Väldigt lyckad tycker jag. Vad tycker ni?
Stort tack Kristoffer!
Etiketter:logga
Kategorier: Övrigt
Gubbe som gillar ärlig mat och ärliga viner. Misstänker att det samma gäller mina åsikter om människor. Jag kan inte poängbedöma mina medmänniskor, lika lite anser jag att det finns möjlighet att sätta siffror på viner. Däremot har jag en ganska klar uppfattning om vem och vad jag gillar respektive ogillar. Som tur är har jag ganska lätt för att ändra mig.
Arbetar med dryck och smaker professionellt som utbildare. Strävar ständigt efter att lära mig mer. Hur mycket som fastnar är en annan sak.
Kontakta mig på anders @ gustibus.se
| Marianne Lindqvist om Potage Parmentier | |
| Anders Öhman om Prissänkt vin! Snorbillig… | |
| lunne89 om Prissänkt vin! Snorbillig… | |
| Anders Öhman om Surmos, senapssås och flä… | |
| solbergarosen om Surmos, senapssås och flä… |

Supersnygg!
Supersnygg …. förutom att det fattas ett L i upplevelser ;-D
Vet du inte vad ”uppleveser” är? 😉
Kanon! Kan inte du göra ett inlägg om vingårdar som vi har besökt runt om i världen som du skulle rekomendera? Vore riktigt kul!
Finfin!
Nice! Lite retro? Aldrig fel… 🙂